Bajum Iwona Bożek Opinie z ekomi-pl.com

Darmowa Dostawa

Jeśli Twój maluch uwielbia artystyczne aktywności, wyposaż go w odpowiednie narzędzia. W naszym sklepie czekają na niego liczne produkty, które pomogą mu rozwijać swoją pasję. Są to m.in. kredki, farby, pisaki, fluorescencyjne naklejki i nie tylko. Oferujemy najwyższej jakości akcesoria, bezpieczne dla dzieci i dostosowane do ich małych rączek.

Zabawki Plastyczne

Magnetyczna Tablica Apli Kids Magnetyczna Tablica Apli Kids
Producent: Apli Kids
Cena: 95,00 zł
szt.
zobacz więcej
Naklejki dla Dzieci - Dinozaury Naklejki dla Dzieci - Dinozaury
Producent: Apli Kids
Cena: 14,00 zł
szt.
zobacz więcej
Naklejki dla Dzieci - Kotki Naklejki dla Dzieci - Kotki
Producent: Apli Kids
Cena: 14,00 zł
szt.
zobacz więcej
Naklejki dla Dzieci - Piraci Naklejki dla Dzieci - Piraci
Producent: Apli Kids
Cena: 14,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wydrapywanka Apli Kids - Happy Wydrapywanka Apli Kids - Happy
Producent: Apli Kids
Cena: 35,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wydrapywanka Apli Kids - Winter Wydrapywanka Apli Kids - Winter
Producent: Apli Kids
Cena: 35,00 zł
szt.
zobacz więcej

Zabawki plastyczne dla dzieci - sposób na twórcze spędzanie czasu

Aby zapewnić maluchowi rozrywkę, wykorzystaj dostępne w naszym asortymencie akcesoria. Spędzanie czasu na malowaniu czy kolorowaniu wpływa na wyobraźnię smyka pobudzająco i stanowi znakomitą okazję do fantazjowania. Na kartce papieru maluch może łączyć kolory i próbować swoich sił w odwzorowywaniu otaczającego go świata. Może także tworzyć nowy.

Zabawki plastyczne to sposób na wspieranie twórczych zainteresowań Twojej pociechy. Dzięki nim maluch może ćwiczyć swoją cierpliwość, a także zdolność do koncentracji. Malowanie, naklejanie, rysowanie czy wydrapywanie angażuje jego zmysły i działa odprężająco. Wycisza i przywraca równowagę. To kreatywne zajęcia, które nigdy się nie nudzą.

Zabawki artystyczne dla dzieci - pozytywny wpływ na rozwój malucha

Spędzając czas na artystycznych aktywnościach, maluchy nie tylko rozwijają swoją wyobraźnię, relaksują się i ćwiczą koncentrację, ale też poprawiają umiejętności motoryczne oraz koordynację wzrokowo - ruchową. Rysowanie sprzyja coraz lepszej precyzji ich ruchów. Bajum posiada w swojej ofercie wszystko, czego może potrzebować mały artysta, niezależnie od jego wieku. Znajdziesz u nas produkty dedykowane zarówno maluchom, które dopiero uczą się trzymać kredkę i odkrywają farby, jak i starszym dzieciom, których umiejętności manualne są już na nieco wyższym poziomie.

Zabawki plastyczne stanowią wsparcie dla wszechstronnego rozwoju dziecka. Proces twórczy to dla maluchów źródło ogromnej satysfakcji. Dziecko rozwija swoją pomysłowość i szuka nowych rozwiązań, a przy tym znakomicie się bawi. W ofercie Bajum znajdzie dla siebie liczne produkty, które zapewnią mu wiele godzin fantastycznej rozrywki.

Plastyczne zabawki dla dzieci - kredki, pisaki, farby

Dostępne w naszym sklepie internetowym akcesoria wyróżniają się nowatorskim charakterem oraz wysoką jakością wykonania. Należą do nich kredki w kształcie kamyków, które pozwalają dziecku ćwiczyć prawidłowy chwyt, a to z kolei ułatwi mu naukę pisania w przyszłości. Nasze zabawki artystyczne to także pisaki ze stempelkami. Umożliwiają nie tylko rysowanie i kolorowanie, ale też zdobienie. Dzięki grubej oprawie, maluch bez trudu utrzyma je w swojej rączce.

Polecamy również niezwykle praktyczne farby w kredce. Można nimi malować nie tylko na mokro, ale też na sucho, dzięki czemu stanowią doskonałe rozwiązanie na długą podróż. Farbki błyskawicznie wysychają i nie brudzą, co ułatwia rodzicom utrzymanie porządku wokół zajętego twórczą zabawą malucha. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie pisaki, farby i kredki są łatwe w użyciu i nie zawierają substancji toksycznych, które mogłyby zagrozić bezpieczeństwu Twojej pociechy.

Plastyczne zabawki dla dzieci - kolorowanki

Poza narzędziami do tworzenia barwnych, tęczowych rysunków, w ofercie Bajum można też znaleźć przeznaczone do wielokrotnego użytku kolorowanki wodne. Z nimi dobra zabawa nigdy się nie kończy. Wystarczy, że wypełnisz będący elementem zestawu pisak wodą i maluch może przystąpić do dzieła. Kolory znikają po wyschnięciu kartki, a wówczas można zacząć od nowa! Zabawki artystyczne dla dzieci w formie kolorowanek znakomicie wpływają na pamięć smyka. Łączenie procesów poznawczych oraz motorycznych doskonale oddziałuje na jego mózg, stymulując go.

Kolorując, maluch ma szansę na ekspresję swoich uczuć. Może przelać swoje emocje na papier. Koncentrując się na zadaniu, pozbywa się napięcia. Dodatkowo, kolorowanie - podobnie, jak inne twórcze aktywności - wspomaga kreatywność oraz zdolność do koncentracji. Zwiększa także wrażliwość smyka. Maluch ćwiczy wytrwałość i staranność. To dla dziecka również duża pomoc w przygotowaniu do rozpoczęcia swojej przygody ze szkołą.

Zabawki artystyczne dla dzieci - wydrapywanki

Jeśli chcesz sprawić frajdę maluchowi, kup mu wydrapywankę. Zabawa polega na zdrapywaniu przy użyciu dołączonego do zestawu, drewnianego rysika czarnej warstwy, pod którą ukryte zostały kolory. Rysunek stopniowo nabiera barw, ciesząc oczy dziecka. Wydrapywanki znakomicie sprawdzą się w roli drobnego upominku dla smyka. Warto zabrać je ze sobą w podróż, by umilić mu spędzony w samochodzie czas.

Poza wydrapywankami, w naszym sklepie znajdziesz też zabawki artystyczne w formie kolorowych lub fluorescencyjnych naklejek, które ozdobią prace plastyczne dziecka lub dziecięcy pokój. Polecamy zestawy w kształtach dinozaurów, jednorożców, statków kosmicznych, piratów, uroczych zwierzaków oraz dużo więcej!

Nie zwlekaj z zakupem wspomagających rozwój Twojego dziecka, artystycznych zabawek. W ten sposób z pewnością sprawisz mu radość! Wybierz dostosowany do wieku oraz zainteresowań Twojej pociechy produkt i złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym już teraz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium