Etui na Smoczek Podwójne Bonhomia Beżowe
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Bajum. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Opis
Podwójne etui na smoczki Bonhomia - naturalne kolory i ujmujące rysunki, które w połączeniu z funkcjonalnością tworzą niezbędny dodatek w codziennej opiece nad maluszkiem.
Etui doskonale zabezpiecza smoczek podczas transportu. Dzięki niemu smoczek będzie zawsze czysty i gotowy do dalszego użycia. Chroni przed zgubieniem i uszkodzeniem. Praktyczny uchwyt pozwala na zaczepienie go na wózku lub torbie podczas spacerów. Opakowanie służy do przechowywania dwóch smoczków. Po demontażu jednej z części wygodnie możesz spakować tylko jeden smoczek.
Etui na smoczek - cechy:
- wiek: 0+
- pojemność: 1 lub 2 smoczki
- wygodny uchwyt
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Suavinex Group S.L. C/ del Rublo
Poligono Las Atalayas 03114
R83-94 Poligono, Hiszpania